De camping ligt midden in de Betuwe vlak aan de Waal in een mooie natuurlijke omgeving. Deze gezellige camping heeft ruime plaatsen voor tenten, caravans en campers. Ook een gezellige kantine, terras en kampvuurplaats. Wanneer u uitgerust bent kunt vanuit de camping via de diverse fiets- of wandelroutes het prachtige rivierengebied ontdekken of u bezoekt Tiel met de vele terrassen, restaurants en bezienswaardigheden. En elk jaar het mooie  Rock & Blues festival en vele andere evenementen.

Ook wanneer u niet op de camping verblijft bent u natuurlijk van harte welkom in onze kantine of op ons terras voor een kleine versnapering. Ruime Plaatsen voor:Tenten, Caravans, Campers en vouwwagens Previous Next

Rina & Jan de trotse uitbaters van Minicamping tussen de dijken.

AGENDA 2025

13-15 juni Triumph Owners Club Camping volgeboekt

20-22 juni Kampeer  Blues Weekend

Op vrijdagavond 20 juni Rob Orlemans & Friends +/- 19.00 uur tot 22.00 uur

Op zaterdagmiddag 21 juni Big Mike en Rich McDonough +/- 14.00 uur tot 17.00 uur

Op zaterdagavond 21 juni Traditiegetrouw Ralph de Jongh +/- 19.00 uur tot 22.00 uur

8 augustus – 10 augustus Panther Owners Club camping volgeboekt

15-17 augustus Vantastic Ladies Vrouwen Zelfbouw Camper  Club Weekend Camping gereserveerd

22-24 augustus Royal Enfield Club Weekend Camping gereserveerd

12-14 september Appelpop Weekend Al volgeboekt voor caravans, vouwwagens en campers. Alleen nog enkele plaatsen voor tentjes. Kosten zijn €50,00 per persoon voor 2 overnachtingen.

26-28 september Fruitcorso Weekend

Weekend van 03-10 tot 05-10 camping gereserveerd Ford Nugget Weekend.

RESERVEREN
ONLINE RESERVEREN
verrassendRivierenland
VERRASSEND RIVIERENLAND
LIGGING
LIGGING
UITINTIEL
UIT IN TIEL
CONTACT / ROUTE
TIEL
OMGEVING
HISTORY ROCK&BLUES

Previous Next